Ubytovanie na Liptove, Liptov, Tatry ubytovanie, chata, chaty, priv?t

Slovensko, Slovensku, Aquapark Tatralandia, N?zke a Vysok? Tatry, Jasn? Chopok, ly?ovanie, turistika

Lyžovačka v Jasnej Nízke Tatry, Liptov, Slovensko
UBYTOVANIE NA SLOVENSKU LIPTOVE CHATA AQUATHERM

365 DNÍ KÚPANIE V TERMÁLNYCH PRAMEŇOCH, LYŽOVANIE, TURISTIKA, RELAX ...

jasná nízke tatry, ubytovanie na liptove v chatkách

Základné informácie

Jasnú nájdete presne v strede Slovenska, na severných a južných stranách Chopku - druhého najvyššieho vrchu Nízkych Tatier. Stredisko obklopuje prekrásna príroda Demänovskej Doliny, ktorá tu v každom ročnom období víta turistov plnou náručou autentickej krásy.

jasná - zjazdovky na lyžovanie, ubytovanie v tatrách, aquapark

Zjazdovky

Lyžovanie na najdlhších zjazdovkách na Slovensku v strediskách Chopok Sever (Záhradky, Jasná, Otupné) a Chopok Juh (Srdiečko, Kosodrevina). V jasnej sa nachádza 28 km zjazdoviek (z toho 11km je technicky zasnežovaných, 1,5 km umelo osvetlených), 1 šesťsedačková lanovka, 3 štvorsedačky, 1 dvojsedačka, 1 kabínková lanovka a 16 lyžiarskych vlekov, s celkovou prepravnou kapacitou 20 150 osôb za hodinu. Pre tých skúsenejších sú výzvou strmé žľaby Derešov, Ďumbiera a Chopku, kde môžu predviesť svoju odvahu najmä vyznávači skialpinizmu a snowboardingu. Na to všetko sa môžte pozrieť i z vtáčej persepktívy, môžte si vychutnať aj zimný paragliding!

jasná - skipark, snowboard, ubytovanie na Liptove v Tatrách

Snowboard park

Burton Snowboard Park vybudovaný v sezóne 2004 v lyžiarskom stredisku Jasná Nízke Tatry je najmodernejším a najkvalitnejším snowboardovým parkom v SR. Snowpark je otvorený tak pre snowboardistov ako aj pre freestyle lyžiarov. V parku sa nachádza celkovo 12 kovových prekážok (railov) a jeden stredne veľký skok- fun box. Všetky kovové prekážky sú vyrobené z kvalitných pozinkovaných kovov a pokryté kvalitným plastom s dobrou kĺzavosťou. Celý park je rozdelený na dve časti. Horná časť s malými prekážkami určenými začiatočníkom. Spodná časť s väčšími a zložitejšími prekážkami určenými pokročilejším jazdcom. Celý park je veľmi dobre prístupný, k dispozícii je jeden vlek-gombička a jedna kabínková lanovka.

jasná - turistika v Tatrách, ubytovanie na liptove, slovensku

Celoročná zábava

Jasná je aj v lete rušným strediskom plným skvelých možností. Horská cyklistika, rafting, jazda na koňoch - to je iba zopár príkladov zo širokej ponuky. Tých, čo radi objavujú rozmanité zákutia horskej prírody v kombinácií s pohybom na čerstvom vzduchu, čakajú v Jasnej turistické chodníky všetkých obtiažností.

LAST MINUTE

ATRAKCIE

LINKS

AquaTherm Liptovský Trnovec Nr.. 271, 032 22 Liptovský Trnovec, SLOVAKIA , GOOGLE MAP
Tel: non-stop: +421-905-500 876, e-mail: mara@mara.sk
GPS: N 49´07´15´´ E 19´32´51´´ (decimal: N 49.12089 E 19.54734)

Skype Me™!
Callto://miroslavzachar