Ubytovanie na Liptove, Liptov, Tatry ubytovanie, chata, chaty, priv?t

Slovensko, Slovensku, Aquapark Tatralandia, N?zke a Vysok? Tatry, Jasn? Chopok, ly?ovanie, turistika

Aquapark TATRALANDIA , ubytovanie chata Aquatherm

365 DNÍ KÚPANIE V TERMÁLNYCH PRAMEŇOCH, LYŽOVANIE, TURISTIKA, RELAX ...

aquapark tatralandia ubytovanie na liptove

AquaPark

Prvý celoročný Aquapark Tatralandia na Slovensku je situovaný v blízkosti Liptovského Mikuláša, na severnom brehu priehrady Liptovská Mara len na skok od turistického a lyžiarskeho centra Liptova - Jasná Nízke Tatry. Tatralandia je najväčším vodným rajom na Slovensku, v Čechách aj Poľsku. Aquapark vďaka zdroju termálnej vody víta svojich návštevníkov počas celého roka. Pre návštevníkov sú pripravené termálne bazény a bazény s čírou ohrievanou vodou, tobogány a šmýkačky, pre najmenších je to veľké detské ihrisko, nový obrí detský bazén s hradom Amazonia, detský kútik priamo v budove, pre aktívnejších možnosť využiť ponuku 18 tobogánových dráh a šmýkačiek ako aj veľkej športovej plochy. Pre tých, ktorý túžia v prvom rade po oddychu a regenerácii ponúkame relax v termálnych bazénoch s množstvom vodných masáží, či klasickú masáž a pre milovníkov súťaží a organizovanej zábavy bežia v Tatralandii animačné programy a koncerty. Aquapark Tatralandia je tu pre každého.

Termálny Aquapark Tatralandia – najväčší vodný areál svojho druhu na Slovensku s celoročnou prevádzkou.

aquapark tatralandia ubytovanie relax

Relax v minerálnej vode

Júl 2003 priniesol Liptovu, jeho obyvateľom a návštevníkom, nové centrum vodného relaxu a zábavy – Aquapark Tatralandia. Nový termálny aquapark je zároveň najväčším komplexom tohto druhu na Slovensku. Srdcom celej Tatralandie je zdroj termálnej vody prúdiaci z viac ako 2 500 m hĺbky s teplotou 60,7 0C. Termálna voda v jej bazénoch má medzi vodami Liptova osobitné postavenie. Je v nej časť morských vôd z mora, ktoré bolo na území Liptovskej kotliny zhruba pred 40 – miliónmi rokov. Areál leží v nádhernej scenérii Tatier s výhľadom na celé Nízke Tatry - Jasnú, typicky zahnutý Kriváň, Chočské vrchy a aj Liptovskú Maru. Každý, kto túži po oddychu v ktoromkoľvek ročnom období, v Tatralandii zažije krásne chvíle. Pre každého je k dispozícii päť bazénov s príjemne teplou vodou (36 – 38 0C), ktoré ponúkajú množstvo relaxačných atrakcií - vodné masáže, chŕliče, vyvieračky, hríbik, vodnú hojdačku, vodné postele a prúdy, vodný volejbal aj basketbal, horolezeckú stenu s vodopádom ako aj detské šmýkačky. Výborne si oddýchne v teplej vode každý, koho unavené telo potrebuje zrelaxovať. Teplá minerálna voda Tatralandie blahodárne pôsobí na pohybové a dýchacie ústrojenstvo a umožňuje celoročnú prevádzku zariadenia. Výborným tipom na jeseň a zimu je relax v termálnej vode Aquaparku Tatralandia po turistike alebo lyžovačke.

aquapark tatralandia chatky relax

Reštauračné služby

Projektanti aquaparku nenechali nič na náhodu a zabezpečili vstupy do bazénov priamo z budovy a „mokrej“ reštaurácie, čím prispeli k maximálnej pohode pri kúpaní aj v mrazivé dni. Zaujímavo riešená „mokrá“ reštaurácia s posedením a výhľadom cez presklenné steny priamo na bazény je zaujímavým oživením hlavne pre oddychujúcich, ale aj starostlivých rodičov a starých rodičov, ktorí môžu z tepla reštaurácie sledovať šantenie svojich ratolestí v termálnych bazénoch, alebo len tak sledovať jesennú, či zimnú krajinu.

aquapark tatralandia ubytovanie hory

Okolie AquaParku

Okolie Aquaparku Tatralandia ponúka celoročne výborné podmienky pre dovolenkárov. Nároční aj menej nároční turisti majú v ponuke širokú škálu turistických chodníkov, v blízkej Demänovskej doline čakajú na návštevníkov nádherné krasové útvary Demänovských jaskýň, minulosťou dýcha archeologická lokalita Havránok z čias Keltského osídlenia, ľudová architektúra je zachovaná v skanzene v Pribyline. Liptov je výborným miestom pre adrenalínové športy akými sú paragliding a rafting. Pre vyznavačov zimných športov Liptov ponúka najlepšie lyžiarske svahy na Slovensku, pre nadšencov extrémneho lyžovania, snowboardingu a aj behu na lyžiach je tiež tento malebný kút Slovenska ideálnym.

LAST MINUTE

ATRAKCIE

LINKS

AquaTherm Liptovský Trnovec Nr.. 271, 032 22 Liptovský Trnovec, SLOVAKIA , GOOGLE MAP
Tel: non-stop: +421-905-500 876, e-mail: mara@mara.sk
GPS: N 49´07´15´´ E 19´32´51´´ (decimal: N 49.12089 E 19.54734)

Skype Me™!
Callto://miroslavzachar